Celkové Sprint Skiatlon Cross
Celkové pořadí Jméno Sprint Skiatlon Cross
1. Pšenička Jakub 1. místo 1. místo 3. místo
2. Mikuš Martin 6. místo 3. místo 10. místo
3. Matoušek Ondřej 4. místo 5. místo -
4. Marek Ondřej 9. místo 2. místo -
5. Hlaváček Arnošt 3. místo 10. místo -
6. Buriánek Tomáš 8. místo 7. místo -
7. Sýkora Jiří 7. místo 11. místo přihlášen
8. Jindra Adam 12. místo 6. místo -
9. Kolaja Jan 14. místo 13. místo -
10. Vojta Pavel 13. místo 15. místo -
11. Maleček Martin 16. místo 16. místo -
12. Domín Nikolas 15. místo 19. místo -
13. Benda Lukáš 17. místo 17. místo -
14. Pavlík Matouš 21. místo 14. místo -
15. Kuthan Tomáš 5. místo - 5. místo
16. Pokorný Jiří 23. místo 20. místo -
17. Jirků Jakub 19. místo 24. místo -
18. Kalina Miroslav 24. místo 23. místo -
19. Codl Marek 22. místo 28. místo -
20. Humr Jan 20. místo 30. místo -
21. Rejmon Jan 26. místo 27. místo -
22. Pidrman Milan 28. místo 29. místo -
23. Novotný Martin 30. místo 34. místo -
24. Šic Libor 32. místo 36. místo -
25. Holec Jakub 35. místo 37. místo -
26. Janda Martin 36. místo 38. místo -
27. Hlaváč Jaroslav 54. místo 25. místo -
28. Novotný Matěj 84. místo 31. místo -
29. Plecháč Petr 2. místo - -
30. Kálal Tomáš 10. místo přihlášen -
31. Kracik Josef 11. místo - -
32. Malý Ondřej 18. místo - -
33. Kaňka Adam 25. místo - -
34. Voráč Michal 31. místo - -
35. Ježowicz Roman 33. místo - -
36. Kolář Martin 34. místo - -
37. Navrátil Zdeněk 37. místo přihlášen -
38. Mašek Jan - 4. místo -
39. Harcuba Jiří - 8. místo -
40. Pela Zbyněk - 9. místo -
41. Lhota Zbyšek - 12. místo -
42. Kovář Myrek - 18. místo -
43. Bošek Jiří - 21. místo -
44. Dziubalo Daniel - 22. místo -
45. Tomeš TAlexej - 26. místo -
46. Bartoň Jan - - 1. místo
47. Šretr Radek - - 2. místo
48. Čermáková Sára - - 3. místo
49. Junek Libor - - 4. místo
50. Černý Ondřej - 32. místo -
51. Graclík Jan - - 6. místo
52. Plát Petr - 33. místo -
53. Škoda Jakub - - 7. místo
54. Valoušek Tomáš - - 8. místo
55. Šindelář Karel - 35. místo -
56. Moravec Martin - - 9. místo
57. Kupr Jan - - 11. místo
58. Valeš Jan - - 12. místo
59. Roleček Jakub - - přihlášen
60. Peterpur Peterpur přihlášen - -
61. Loukova Tereza přihlášen přihlášen -
62. Štemberg Milan přihlášen přihlášen -