Celkové Sprint Skiatlon Cross

SKI magazín TOUR, seriál netradičních závodů v běhu na lyžích se skládá ze tří závodů: 

  • sprintu (14. 2. 2015 na stadionu v jabloneckých Břízkách)
  • skiatlonu (15. 2. 2015 na stadionu v jabloneckých Břízkách)
  • crossu (7. 3. 2015 na stadionu v Bedřichově)
  • Pokud máte zájem o podrobnější informace k jednotlivým závodům navštivte prosím jejich konkrétní sekce, do kterých se dostanete klikem na barevné názvy nad tímto textem.

OBECNÉ INFORMACE 

Celkové úmístění v Atomic & Salomon SKImagazín TOUR se odvíjí od výsledků ve všech třech závodech. Nejnižší součet umístění vyhrává. Umístění v jednotlivých závodech má shodnou váhu. V případě rovnosti výsledků, rozhoduje nejlepší výsledek v kterémkoliv závodě, případně četnost těchto výsledků. Např: Bude-li mít závodník A v konečném počadí dvě druhá místa a jedno třetí a závodník B dvě třetí místa a jedno první - vyhrává běžec B. Pokud bychom měli rozhodnut mezi běžcem C s umístěními 2, 2, 4 a běžcem D s pořadím 2, 3, 3 vyhrává závodník C.

--- 

Závodníci na 1. – 3. místě v každé kategorii obdrží hodnotné ceny od partnerů závodu. První tři muži a ženy v absolutním pořadí skiatlonu obdrží vítězné trofeje. (Mistr a mistryně v běhu na lyžích VŠE obdrží zvláštní cenu rektorky VŠE.)

Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu rozpisu a časového programu z důvodu nepředvídatelných okolností. V případě nepříznivých sněhových podmínek bude závod odvolán na internetových stránkách závodu nejpozději 11. 2. 2015 do 12:00 hod. Všichni závodníci se akce účastní na vlastní nebezpečí. Pořadatel neručí za vzniklé újmy na zdraví či majetku. Za neodevzdané startovní číslo si pořadatel účtuje náhradu 500,- Kč. Parkování pouze na vyhrazených parkovištích. Kdo vyjede nahoru pod kolečko (Břízky) bude odtažen policií ČR. 

Upozornění: Na závody je možné se hlásit i na místě. Ale cena startovného v takovém případě může být vyšší, než na internetu. Pro letos jsme stanovili startovné na místě na 250 Kč. Registrujte se tedy včas!